775 35 65 35
sladkosti spotiskem
REKLAMNÍ AGENTURA

reklamní předměty

připravili jsme pro Vás širokou nabídku reklamní předmětů s logem Vaší firmy

 

TISKOVÉ TECHNOLOGIE:

• tampónový potisk (tampontisk)

• laser

• sítotisk

• rotační sítotisk

• transferový tisk

• sublimace

• pískování

• ražba

• výšivka

 

reklamní předměty    reklamní předměty    reklamní předměty    reklamní předměty    reklamní předměty    reklamní předměty    reklamní předměty    reklamní předměty

reklamní předměty    reklamní předměty    reklamní předměty    reklamní předměty    reklamní předměty    reklamní předměty    reklamní předměty    reklamní předměty

reklamní předměty    reklamní předměty    reklamní předměty    reklamní předměty    reklamní předměty    reklamní předměty    reklamní předměty    reklamní předměty

elektronický katalog těchto značek nalezneta na tomto odkazu: http://www.promovement-lite.com/blue_dots/

 

 

 

další reklamní předměty

vybrané novinky

psací potřeby

kancelářské potřeby

příslušenství k PC, hodiny, meteorologické stanice

svítilny, přívěsky, butony

drobné cestovní potřeby, portfolia, zavazadla, deštníky

sady na víno, zapalovače

hrnky a sklenice, kuchyňské potřeby, nerezové hrnky

wellness, dekorace

hry, hračky, sport, outdoor, golfové potřeby

nože, nářadí

značkové zboží: Callaway, Adidas Golf, MOIRA, icebreaker, PARKER, WATERMAN,  VICTORINOX, BOSCH, tescoma

 

 

značkové reklamní předměty

BOSCH  •  FISKARS  •  SANTINI  •  Tonino Lamborghini  •  PARKER  •  VICTORINOX

 

 

 

POPIS TISKOVÝCH TECHNOLOGIÍ:

 

TAMPONOVÝ POTISK (TAMPONTISK)

Touto technologií lze potisknout v podstatě všechny druhy materiálů (plasty, sklo, kovy, dřevo, kůže, keramika). Tampontisk je vhodný zejména pro rozměrově menší předměty, jsou to např. kuličková pera, otvíráky, zapalovače, aj.

 

LASER

Je to speciální technologie využívající laserového paprsku pro popis kovových, pokovených, dřevěných a plastových reklamních předmětů s barvenou povrchovou úpravou. Zabarvení loga je závislé na barvě podkladového materiálu. Nejčastěji laserem značené reklamní předměty bývají kovová pera, zapalovače, přívěsky, otvíráky, ale i dřevěné dárkové krabičky.

 

SÍTOTISK

Jedná se o potiskovou technologii vhodnou pro potisk plochých předmětů větších rozměrů. Motiv je přenášen na potiskovaný předmět pomocí sítotiskové šablony a tiskové těrky. Tato technologie je vhodná pro potisk triček, deštníků, tašek, papíru, většiny plastických hmot, kovů nebo skla.

 

ROTAČNÍ SÍTOTISK

Rotačního sítotisku užíváme pro potisk válcových předmětů. Rotační sítotisk se používá pro potisk kuličkových per, hrnků, popelníků, skleniček atd.

 

TRANSFEROVÝ TISK

U této technologie se využívá plošný sítotisk, kdy barvy tištěného motivu se tisknou zrcadlově na přenosový papír. Následně se motiv přenáší na speciálních termolisech na potiskovaný předmět. Technologie transferového tisku je ideální pro potisk textilních materiálů, jak na přírodní bázi, tak na syntetické tkaniny a jejich směsi.

 

SUBLIMAČNÍ TISK

Technologie sublimačního tisku spočívá v obarvování syntetických tkanin. Zpravidla ideální tkaninou se jeví polyester, který je zastoupen ve tkanině s více než 80 procenty. Na digitálním tiskovém plotru se za pomoci speciálních inkoustů natiskne zrcadlově motiv na speciální papír a vznikne tvz. obtisk (obdoba transferu). Takto vyrobený obtisk, za použití vysoké teploty a tlaku, obarví bílou textilii. Touto technologií lze na textilii přenést libovolnou grafiku, ať se jedná o plnobarevný motiv či vektorovou grafiku. Potisk není možné realizovat na předměty z přírodních vláken (bavlna, len apod.).

 

PÍSKOVÁNÍ

Pískování je technologie, která umožňuje plastické vyznačení loga na předmět. Lze ji používat na sklo i na kov. Principem technologie je foukání písku na předmět přes speciální šablonu. Hloubka reliéfu je závislá na tvrdosti daného předmětu a době působení proudícího písku na dané místo.

 

RAŽBA

Tato technologie umožňuje tisknout (razit) na materiály jako je kůže, koženka a papír. Pro realizaci potisku touto technologií je potřeba vyrobit mosaznou raznici ve tvaru motivu loga gravírováním. Raznice se po zaplacení stává majetkem zákazníka a může být kdykoli později použita znovu neboť její životnost bývá téměř neomezená. Nejčastěji se ražba používá na peněženky, diáře a viněty. U tohoto způsobu ražby se používají mosazné raznice z důvodu lepší vodivosti tepla.

 

VÝŠIVKA

Touto technologií je možné vyšívat loga téměř na jakékoliv textilní výrobky (ručníky, tašky, čepice, trička, bundy atd.). Podmínkou je upnutí výrobku do speciálních vyšívacích rámečků. V závislosti na velikosti výšivky musí být logo jednoduché, aby bylo po vyšití čitelné. Před samotným vyšíváním je nutno vytvořit vyšívací program stroje pro dané logo, který se účtuje zvlášť. Již vytvořený program je pak použitelný i pro opakované zakázky, kdy se již znovu neúčtuje.

 

 

Kontaktní formulář
 

www.sladkostispotiskem.cz

novinky

REKLAMNÍ ZÁPALKY

s vlastím designem více...

 

SATÉNOVÉ STUHY

s potiskem více...

 

REKLAMNÍ KELÍMKY

s potiskem loga více...

reklamní agentury

reklamním agenturám

poskytujeme slevy

 

info@bluedots.cz

Kontakt

Hana VOJÁČKOVÁ

+ 420 775 35 65 35

vojackova@bluedots.cz

reklamní sladkosti s potiskem